teliad | Link Building & Blog Marketing

Site Ekle Rehberi ®

Site ekle olan sitemizde suan 34 kategori bulunmaktadir


Reklamcı Erol Olçak

 

Erol Olçak’ın Gözünden Başbakan ile Çalışmanın Zorluk ve Kolaylıkları Başbakan ile çalışmanın zor olduğu kadar kolay olduğunun da altını çizen Arter Reklam Ajansı Başkanı Erol Olçak, bu durumu şöyle anlatıyor: Sayın Başbakan'la çalışmanın kolay olması şundan: Üslubu ve yöntemini doğru kullandığınız müddetçe her şeyi müzakere eder ve tartışırsınız.

 

Reklamcı Erol Olçak

 

Erol Olçak Mitinglerden, kullanılan renklere kadar her şeyle çok ilgilidir. Bu tip çalışmalarda mutlaka kendisi de bulunmak ister. Çalışırken ikna edilmesi son derece kolay ve çok da mütevazı birisidir. Zor kısmı ise kesinlikle mükemmeliyetçidir. Ve başarı, yani bizim kendimize göre başarı diye koyduğumuz şeyi Başbakan ötesinde bir hedefle takdim eder. Yani onun için kolay kolay hiçbir şey yeterli değildir. 12 Haziran'dan sonra 'Bu kampanyayı nasıl buldunuz?' diye sordum mesela Başbakan'a. Geç başladığımızı, sonuçların birkaç puan daha yüksek olabileceğini söyledi. Çok zor beğenir. Her şeyin zamanında ve doğru olmasını ister.

 

Reklamcı Erol Olçak

 

Bir defa şöyle bir şansım oldu benim, yani her reklamcının da çok isteyeceği bir imkana sahip oldum: Bir parti ya da bir liderin, siyasette var olma sürecinde hep yanındaydım. Yani o tarihin içindeydim. AK Parti'nin kuruluşunda bulunma imkanım oldu. Bu ne demek? Partinin ismi, amblemi, kurumsal kimliği, ilk vizyonunun oluşturulmasına katkı sağlama imkanım oldu. Ve zaten Sayın Erdoğan ile yol arkadaşlığım çok eskiye dayandığı için bütün süreçleri ve kodları bilme imkanına sahip oldum. Ben ne yapıyorum?

 

Reklamcı Erol Olçak

 

Bana AK Parti'nin kuruluşunda ismi kurumsal kimliğini oluşturma imkanı verildi, bunu ortaya çıkardım. Bu çok önemli benim için. Ondan sonra bütün kampanyalarda. Kampanyanın stratejisi ve konseptini oluşturan ajansın başındayım.” Erol Olçak

 


 
Powered by Site ekle © 2008 - 2013    Generated in 0.017 Queries: 0    İletişim    Newsletter